naradielektro

Kategorie

AEG

Země původu: Německo

Záruka: 3 roky

Tradiční německý výrobce ručního elektrického nářadí. Firma AEG - elektrické nářadí, které je určeno jak pro profesionály, tak pro samotné kutily. V její nabídce si vyberete z Aku nářadí, kombinovaných a bouracích kladiv, úhlových a přímých brusek. Jde o vysoce výkonné ruční elektrické nářadí.  Osvědčená německá kvalita  a zpracování za velmi dostupnou cenu.

Záruka 3 roky pouze po registraci na www.milwaukee.cz

 

 

DOLMAR

Země původu:  Německo

Záruka:  2 roky

Německý výrobce zahradní a lesnické techniky. Kvalita je u DOLMARU vždy na prvním místě. Jejich výrobky jsou velmi oblíbené zejména pro svoji spolehlivost, líbivý design a špičkové zpracování. Za pravdu nám dá určitě každý kdo se s jejich výrobky setkal. V jejich nabídce naleznete: motorové a elektrické sekačky na trávu, vyžínače a kosy, řetězové elektrické i motorové pily, pily na beton aj.

 

 

MAKITA

Země původu: Japonsko

Záruka: 2 roky

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002.

Odborníci společnosti Makita neustále pracují na zdokonalení používaných technologií. Posledními výsledky jejich práce je LXT technologie akumulátorových strojů a antivibrační AVT systém. Pomocí těchto nových technologií se podařilo uvést na trh celou řadu strojů, které splňují veškeré požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci.

 

 

MAKITA - MAKTEC

Země původu: Japonsko

Záruka:  2 roky

Elektronářadí MAKITA-MAKTEC je na českém trhu novinka. Jedná se o poloprofesionální nářadí zkonstruované firmou MAKITA, což zaručuje nízkou cenu, vysokou kvalitu a prvotřídní servis. MAKITA - MAKTEC je tu pro ty zákazníky, kteří nemají vysoké nároky na použití daných strojů a postačí jim střední výkonová úroveň. Toto nářadí určitě uspokojí i všechny kutily.


 

MILWAUKEE

Země původu: USA

Záruka: 3 roky

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

Od svého založení v roce 1924 se spole
čnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit

Společnost založil v roce 1924 ve městě Milwaukee, Wisconsin, A.F. Siebert, který začal vyrábět první přenosnou vrtačku o nízké hmotnosti pro práci jednou rukou a vrtáky 1/4" s názvem „Hole-Shooter“. Společnost zvyšovala své renomé inovátora navržením jedinečné úhlové vrtačky v roce 1949, první přenosné elektrické přímočaré pily Sawzall® v roce 1951 a vrtačky s vysokým krouticím momentem Hole-Hawg® v roce 1970, které se staly průmyslovými standardy. Po roce a půl tvrdého testování byla v roce 1991 představena přímočará pila Super Sawzall® s motorem 1000 W a 0–2800 kmity/minutu

Tříletá záruka pouze po registraci na www.milwaukee.cz

 

 

DeWALT

Země původu: USA

Záruka: 2 roky

DeWalt - americká firma, která více než 80 let dodává na celosvětový trh kvalitní elektrické ruční nářadí.

Její specializací je zejména dřevozpracující průmysl a řemeslníci pracující se dřevem. Mezi špičkové se řadí sortiment Akku nářadí a velmi široký výběr pil. Patentovaný stroj se dvěma protichůdnými noži ALLIGHATOR patří dnes mezi stavebníky k velice známým pojmům.

Vysoká kvalita, perfektní tovární zpracování, velký výběr a  dobrý poměr cena/výkon, dělají z tohoto producenta jednoho z leaderů světového trhu s elektrickým nářadím.

 

 

HUSQVARNA

Země původu: Švédsko

Záruka: 2roky

          Založena v roce 1689 ve Švédsku, společnost Husqvarna má velmi rozsáhlou řadu výrobků zahrnující všechno od profesionálních strojů po výrobky pro náročné zákazníky. Když byla společnost založena, vyráběli jsme to, co lze nazvat výkvětem mezi mušketami. Poté jsme položili základy pro odbornost ve strojírenství, která nám pomohla vyvinout jedny z nejlepších výrobků na světě v oblastech jako lovecké zbraně, jízdní kola, motocykly, kuchyňské zařízení, šicí stroje a výrobky určené pro použití venku.

 

Logo Husqvarna

Symbol, který je logem společnosti Husqvarna, odráží naši historii výroby střelných zbraní. Napravo vidíte jeho nejstarší podobu jako punc namířené muškety, symbolizující míření skrze hlaveň. Vidíte rovněž moderní verzi, která ukazuje, že je společnost Husqvarna stále zaměřena na budoucnost.

 

 

 

KÄRCHER

Země původu: Německo

Záruka: 2 roky

KÄRCHER - německý výrobce profesionálních čistících strojů, do jehož portfolia patří i čistící stroje pro dům a zahradu. Vysoká kvalita, špičkové zpracování, značkové komponenty při výrobě, to vše dělá z této značky ikonu tohoto segmentu v celém světě.

 


 

Pokud by jste měli jakékoli další dotazy k výrobcům, obraťte se na nás...

 

Váš tým NÁŘADÍ ELEKTRO


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky